Art Lake Baltic Resort

Strefa Klienta

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Sztuka tworzenia komfortu

Dużą uwagę przywiązujemy do kompleksowego podejścia do każdego naszego klienta i poziomu jego obsługi. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usług i rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdego, kto swój apartament, jego wykończenie i aranżację chciałby powierzyć w ręce profesjonalistów.

Wszystkich klientów, którzy nie mają czasu, nie mogą lub po prostu nie chcą angażować się w proces wykończenia i wyposażenia apartamentu, zapraszamy do skorzystania z oferty wykończenia pod klucz, oferowanej przez współpracujące z nami firmy BMB Group i MAX FLIZ. 

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest duża oszczędność czasu i wysiłku. Już na etapie budowy powstanie profesjonalny, spersonalizowany projekt wnętrz Państwa apartamentu który następnie zostanie wcielony w życie. Skorzystanie z tej wyjątkowej oferty umożliwi wprowadzenie się do już gotowego apartamentu wykonanego zgodnie z Państwa preferencjami.

Sztuka nie ma wyglądać, ma sprawiać, że coś poczujesz - Rainbow Rowell

Nasi partnerzy to renomowane firmy z doświadczeniem w branży budowlanej!

BMB Group to grupa projektantów z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży projektowe i budowlanej i wiedzą zdobytą podczas blisko 1000 realizacji mieszkań, apartamentów, domów, hoteli, pomieszczeń handlowych i wielu, wielu innych.

Max Fliz z kolei od ponad 25 lat oferuje swoim Klientom wysokiej jakości wyposażenie wnętrz do łazienek, kuchni, salonów i sypialni. Nieprzerwanie dąży do spełnienia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów oferując szeroką gamę produktów od najlepszych producentów z całego świata. Partnerstwo tych dwóch firm daje Państwu gwarancję kompleksowej i komfortowej realizacji każdego, nawet najbardziej śmiałego projektu.
 
Więcej informacji +48 691 137 847
INWESTOWANIE

Sztuka dobrej inwestycji

Co roku Mielno cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów z polski jak i za zagranicy. Za tym idzie także zainteresowanie inwestorów, którzy bezpiecznie i korzystnie chcą ulokować tutaj swój kapitał. 

Obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej zyskownych form inwestowania jest rynek apartamentów wakacyjnych. Osoby, które dysponują nadwyżkami finansowymi coraz częściej decydują się na inwestycję właśnie takiego rodzaju.

Posiadanie własnego apartamentu nad morzem to możliwość korzystania z uroków wypoczynku nad Bałtykiem połączona z zyskami z najmu. Inwestując w zakup własnej nieruchomości liczy się przede wszystkim lokalizacja i tutaj nie ma żadnych kompromisów. Udana inwestycja to przede wszystkim dobra lokalizacja, która gwarantuje wysoką stopę zwrotu. A trudno znaleźć lepsze miejsce, gdzie morze i jezioro są tak blisko siebie. Dlatego to właśnie tutaj miedzy morzem, a jeziorem powstaje Art Lake Baltic Resort.

Zarabianie pieniędzy to sztuka, praca to sztuka, a dobry biznes to najlepsza sztuka - Andy Warhol

Art Lake Baltic Resort

Dlaczego warto inwestować w Art Lake Baltic Resort

  • Własny apartament w nadmorskim kurorcie
  • Stały, atrakcyjny zysk z najmu
  • Stabilizacja finansowa na wiele lat
  • Bezpieczna forma lokaty kapitału
  • Możliwość wypoczynku w sezonie i poza nim
  • Komfortowa obsługa przez operatora najmu

Robimy tylko to co kochamy bo tylko to daje nam satysfakcję.

Art Lake Baltic Resort

ZARZĄDZANIE NAJMEM


Profesjonalny jawny operator

Każdy właściciel apartamentu przeznaczonego do wynajmu będzie mógł powierzyć swój lokal specjalnie wybranemu, profesjonalnemu operatorowi najmu.

Firmą Sun & Snow zajmie się obsługą gości, rezerwacjami, wydawaniem i odbiorem kluczy, sprzątaniem oraz bieżącą opieką i drobnymi naprawami. To najlepsze rozwiązanie dla właścicieli apartamentów przeznaczonych pod najem krótkoterminowy, a także dla tych którzy sami chcą korzystać ze swojego lokalu przez określoną liczbę dni w ciągu roku, a w pozostałych okresach zarabiać na wynajmie.

Więcej informacji +48 691 137 847

Art Lake Baltic Resort

DEWELOPER


Doświadczenie w branży

Inwestor - Spółka Saint Charles Sp. z o.o. 1 Sp. komandytowa, wchodząca w skład grupy deweloperskiej Gal Development, realizującej projekty deweloperskie już od ponad 15 lat!

Obecnie działamy w trzech sektorach: mieszkaniowym, usługowym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Nasze realizacje nie tylko zaspokajają potrzeby mieszkaniowe jak również są doskonała lokatą kapitału. Satysfakcja klientów oraz komfort życia związany z użytkowaniem lokali jest podstawowym celem firmy.

Art Lake Baltic Resort

Skontaktuj się!

SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW
Apartamenty Inwestycyjne

691 137 847

Napisz do nas:
artlake@galdevelopment.plDEWELOPER
SAINT CHARLES Sp. z o.o. 1 Sp.k.
ul. Chojnowska 114c, 59-220 Legnica

Art Lake Baltic Resort
Mielno, ul. Sosnowy Las 30

Wypełnij i wyślij formularz aby otrzymać pełną ofertę i cennik